دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

شرکت بازی‌سازی کپ‌کام خبر داده است که برنامه دارند اولین قسمت مجموعه بازی‌های دویل می کرای (Devil May Cry) را روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه کنند. اطلاعات بیشتری از بازی ارایه نشده، ولی کپ‌کام گفته است که می‌توانیم تابستان انتظار عرضه‌ی بازی Devil May Cry را روی سوییچ داشته باشیم.

دویل می کرای فقط به صورت دیجیتالی روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

اولین قسمت مجموعه بازی‌های دویل می کرای در سال ۲۰۰۱ روی پلی‌استیشن ۲ عرضه شد. موفقیت این بازی، که ساخت آن توسط هیدکی کامیا و در ابتدا به عنوان قسمت بعدی رزیدنت اویل شروع شده بود، کپ‌کام را برانگیخت تا بازی را به مجموعه‌ای بزرگ تبدیل کند. قسمت‌های بعدی دویل می کرای یعنی بازی‌های Devil May Cry 2 و Devil May Cry 3 به ترتیب در سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۵ روی پلی‌استیشن ۲ عرضه شدند.

بازی دویل می کرای ۱

کپ‌کام در سال ۲۰۱۲ سه‌گانه‌ی دویل می کرای را در قالب بسته‌ای به اسم Devil May Cry HD Collection روی پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه کرد و این بسته سال گذشته هم به پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان هم آمد.

با این حال، روی نینتندو سوییچ ظاهرا شاهد عرضه‌ی جداگانه‌ی بازی‌ها خواهیم بود و خبری از بسته‌ی کامل بازی‌ها نیست.

کپ‌کام هم‌چنین گفته است که دویل می کرای فقط به صورت دیجیتالی روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

احتمالا پس از عرضه‌ی دویل می کرای ۱ باید منتظر رونمایی جداگانه قسمت‌های بعدی برای عرضه روی فروشگاه نینتندو به صورت دیجیتال باشیم.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post اولین دویل می کرای به نینتندو سوییچ می‌آید appeared first on دیجی‌کالا مگ.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *