دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

برنامه‌ی پنج شنبه شب سونی، یعنی قسمت دوم برنامه‌ی State of Play، بارها از اولین قسمت آن بهتر بود. رونمایی از تعدادی بازی جدید به کنار، بدون شک جذاب‌ترین بخش این برنامه، نمایش تریلری جدید از بازسازی فاینال فانتزی ۷ بود. تریلر جدید Final Fantasy VII Remake با اینکه کوتاه بود، اما بخش‌هایی از داستان و گیم‌پلی بازی را به تصویر کشید.

تریلر جدید Final Fantasy VII Remake با اینکه کوتاه بود، اما بخش‌هایی از داستان و گیم‌پلی بازی را به تصویر کشید.

به لطف تریلر جدید بازسازی فاینال فانتزی ۷، می‌توانیم پیشرفت‌هایی که بازی در سه چهار سال گذشته داشته است را ببینیم. در واقع در کنفرانس سونی در E3 سال ۲۰۱۵ بود که شاهد رونمایی بازسازی فاینال فانتزی بودیم و در واقع از پایان سال ۲۰۱۵ تا همین دو روز پیش، هیچ چیز جدیدی از بازی ندیده بودیم. در مقایسه با اولین تریلر گیم‌پلی بازی، می‌توانیم ببینیم که چه از نظر گرافیکی و چه از نظر طراحی شخصیت، همه چیز بهتر شده است.

قرار است ماه آینده و حول رویداد E3 درباره‌ی بازی بیشتر بشنویم. «یوشینوری کیتاسه» (Yoshinori Kitase)، تهیه کننده‌ی بازی، در قالب یک پیغام در وبلاگ پلی‌استیشن نوشته است: «بالاخره زمانی که منتظرش بودیم فرا رسیده است. به خاطر این همه انتظاری که کشیده‌اید معذرت خواهی می‌کنیم. امیدواریم از تریلری که در State of Play نشان داده شد لذت برده باشید؛ کوتاه بود، ولی امیدواریم از دیدن کلاد و اریث با این گرافیک واقع‌گرایانه لذت برده باشید. برای انتشار اطلاعات بیشتر از بازی در ماه ژوئن خودمان را آماده می‌کنیم، ولی با نمایش این تریلر کوتاه و ویژه در State of Play قصد داشتیم کار جدیدی و کنیم و از آنچه قرار است بیاید به شما بگوییم.»

توییتر رسمی فاینال فانتزی، به نقل از کارگردان بازی یعنی «تتسویا نومورا» نوشته است: «بیشتر برنامه‌هایی که تا عرضه‌ی بازی داریم تنظیم شده‌اند، فقط کمی بیشتر صبر کنید تا در ماه آینده اطلاعات مربوط به آن را منتشر کنیم.»

بازی ‌Final Fantasy VII Remake به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ ساخته می‌شود.

می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویر جدید منتشر شده از بازی را ببینید.

دانلود

منبع: وبلاگ پلی‌استیشن

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post تریلر جدید بازسازی فاینال فانتزی ۷ پس از سه سال منتشر شد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *