دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

سونی و پلی‌استیشن بی‌خیال برگزاری کنفرانس و نمایش بازی‌های‌شان در مراسم‌های بزرگ شده‌اند. حدود دو ماه گذشته شاهد نمایش رونمایی نمایشی به اسم State of Play از سوی پلی‌استیشن بودیم؛ برنامه‌ای که قسمت اول آن به رونمایی از یکی دو بازی و نمایش تعدادی از بازی‌های آینده‌ی پلی‌استیشن پرداخت. قسمت دوم State of Play قرار است در روز نهم می برگزار شود.

سونی خبر داده است که برنامه‌ی بعدی State of Play برای روز نهم ماه جاری میلادی برنامه ریزی شده است.

برنامه‌ی بعدی State of Play قرار است در روز ۲۰ اردیبهشت، یعنی بامداد روز جمعه، ساعت ۲:۳۰ صبح، نمایش داده شود.

به نظر می‌رسد که قسمت این هفته‌ی برنامه‌ی State of Play قرار است بیشتر روی بازی MediEvil تمرکز داشته باشد. سونی در وبلاگ خود نوشته است که این قسمت State of Play شامل نمایشی گسترده از بازسازی بازی MediEvil برای پلی‌استیشن ۴ خواهد بود، یک بازی کاملا جدید را معرفی خواهد کرد و تریلرهای جدیدی از بازی‌های آینده‌ی پلی‌استیشن ۴ را هم در خود جای خواهد داد.

برنامه طبق گفته‌ی سونی ۱۰ دقیقه خواهد بود و احتمالا نباید انتظار اتفاق بزرگی را داشته باشیم.

طبق گفته‌ی «دنیل احمد»، تحلیل‌گر صنعت بازی، قرار است در این قسمت State of Play یک بازی پلی‌استیشن ۴ که از رونمایی آن مدت زیادی است می‌گذرد، دوباره رونمایی و نمایش داده شود.

برنامه‌ی بعدی State of Play قرار است در روز ۲۰ اردیبهشت، یعنی بامداد روز جمعه، ساعت ۲:۳۰ صبح، نمایش داده شود.

مدیر روابط عمومی پلی‌استیشن، در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن نوشته است که از همین حالا مشغول برنامه ریزی قسمت بعدی State of Play هستند. احتمالا حول رویداد E3 باید منتظر نمایش یک قسمت طولانی‌تر از این برنامه‌ی پلی‌استیشن باشیم.

برنامه State of Play روز ۹ می ۲۰۱۹

تماشا در توییتر

تماشا در یوتیوب

تماشا در توییچ

منبع: PlayStation Blog

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post قسمت دوم State of Play سونی، جمعه صبح appeared first on دیجی‌کالا مگ.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *