دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

شرکت بازی‌سازی کپ‌کام، گزارش مالی اخیر خود را منتشر کرده است. در بیانیه‌ی کپ‌کام آمده است که بازی دویل می کرای ۵ با فروش ۲ میلیون نسخه‌ای توانسته است به خوبی برند و مجموعه‌ی دویل می کرای را دوباره زنده کند و محبوبیت آن را بازگرداند.

طبق گفته‌ی کپ‌کام دویل می کرای ۵ بیش از ۲ میلیون نسخه فروخته است.

جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های دویل می کرای یعنی Devil May Cry 5 هم از سوی منتقدان و هم از سوی بازی‌کننده‌ها، بازخورد بسیار مثبتی دریافت کرده است. آمار و ارقام ارایه شده از سوی کپ‌کام یعنی آمار فروش ۲ میلیون نسخه‌ای هم مربوط به همان دو هفته‌ی نخست عرضه‌ی بازی است و کپ‌کام اعداد جدیدتری از وضعیت فروش بازی ارایه نداده است.

در کنار اعلام این خبر، شرکت کپ‌کام هم‌چنین اعلام کرد که تنها بازی بزرگی که در سال مالی فعلی خود عرضه خواهند کرد، بسته‌ی الحاقی Iceborne برای بازی Monster Hunter World است.

بازی Devil May Cry 5

یعنی در واقع نباید تا پایان زمستان امسال، یعنی اوایل سال ۲۰۲۰، انتظار عرضه‌ی بازی دیگری از سوی کپ‌کام را داشته باشیم. این خبر کپ‌کام، بدون شک از تغییر تمرکز این شرکت از نسل فعلی به نسل بعدی صنعت بازی می‌گوید و مطمئنا ساخت بازی‌های نسل بعدی این شرکت آغاز شده است.

فروش رزیدنت اویل ۲ طبق گفته‌ی کپ‌کام از ۴ میلیون نسخه گذشته است. بازی Monster Hunter: World هم به لطف فروش خوب روی پلتفرم کامپیوتر، توانسته است بیش از ۱۲ میلیون نسخه بفروشد.

بازی Devil May Cry 5 در روز هشتم مارس سال جاری میلادی روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

منبع: Twitter

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post کپ‌کام: دویل می کرای ۵ مجموعه را زنده کرده است appeared first on دیجی‌کالا مگ.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *