فروش اینترنتی کتاب «امپراطوری اپ» در دیجی‌کالا

فروش اینترنتی کتاب «امپراطوری اپ» در دیجی‌کالا

«پولدار شوید، زندگی کنید و بگذارید تکنولوژی در خدمت شما باشد.»

چاد مورتا

فروش کتاب «امپراطوری اپ» در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا شروع شد. اگر دیجی‌کالا مگ و مطالب آن را دنبال کرده باشید حتما به مجموعه مطالبی با عنوان «پاورقی دنباله‌دار امپراطوری اپ» برخورد کرده‌اید. دیجی‌کالا مگ به مدت ۱۸ ماه، ترجمه‌ی کتاب «امپراطوری اپ: چگونه با طراحی یک اپلیکیشن پولدار شویم» را در قالب پاورقی دنباله‌دار از طریق این رسانه‌ی آنلاین، منتشر می‌کرد. اما حالا همان‌طور که پیش‌تر هم وعده داده بودیم، این مجموعه مقاله‌ها را به‌صورت یک کتاب کامل آماده کرده‌ایم. همین حالا می‌توانید کتاب «امپراطوری اپ» را از فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا خریداری کنید.

چرا باید امپراطوری اپ را مطالعه کرد؟

ایده‌هایی زیادی در ذهن‌تان دارید، اما تصور می‌کنید برای اجرایی کردن‌شان به بودجه و منابع انسانی کلان نیاز دارید؟ همیشه دوست داشتید یک کارآفرین موفق باشید، اما هرگز فرصت مناسب برای بروز استعدادهای‌تان را پیدا نکردید؟ دوست دارید سوار قطار تکنولوژی‌های جدید بشوید و از سیل نیازهای جدید که برای کاربران فناوری‌های روز ایجاد می‌شود، کسب و کار خودتان را بسازید؟ پیشنهاد ما به شما مطالعه‌ی کتاب «امپراطوری اپ» است.

کتاب «امپراطوری اپ: چگونه با طراحی یک اپلیکیشن پولدار شویم» اثر «چاد مورتا» است. این کتاب را «مریم قمری» به فارسی برگردانده. کتاب حاضر اثر مهمی در عرصه‌ی تجارت الکترونیک محسوب می‌شود. کتاب در مورد تجربه‌های یک کارآفرین موفق به نام چاد مورتا است که سعی کرده تجربیات خودش را در اختیار دیگران هم قرار بدهد. «نیما رسول‌زاده»، مدیر ارشد محتوای دیجی‌کالا، در مقدمه‌ی این کتاب آورده است: «هیچ فکر کرده‌اید که چرا با وجود این حجم از کتاب‌های این‌چنینی هنوز تعداد میلیونرهایی که با تکیه بر ایده‌های ساده اما درخشان پولدار شده‌اند، آن‌قدر کم است؟ جواب این سوال را فقط می‌شود در “تلاش” بسیار برای رسیدن به هدف دانست و چه بهتر که در این مسیر از تجربیات آن‌هایی که به سلامت به مقصد رسیده‌اند، استفاده کنیم.»

کتاب امپراطوری اپ در ده فصل تدوین شده است. عنوان‌ فصل‌‌های این کتاب عبارت‌اند از: «گنجینه‌ای در دست شما»، «نصبش کن!»، «این دنیای جدید را کشف کن!»، «فرصت طلایی اپ شما»، «آن‌ها کار هستند و شما اندیشه»، «جذابیت بصری اپ»، «حفظ امتیاز»، «تکنیک‌های نینجایی که باعث پیشرفت اپ شما می‌شوند»، «پول را به من نشان بده» و «کروز کنترل».

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

در ستایش امپراطوری اپ

در توضیحات پشت جلد چند نقل‌قول از افراد موفق درباره‌ی کتاب امپراطوری اپ آمده است:

«قطعا این کتاب را نمی‌توانید نخوانده، در کتاب‌خانه‌تان بگذارید؛ از اول تا آخرش را بخوانید؛ چون رازهای ساده‌ی آن مردم را میلیونر می‌کند.» (تری اسمیت – طراح بازی آیفون)

«وقتی صحبت از اپ آیفون می‌شود، چاد یک گنگستر به تمام معناست. میزان درآمدی که او در مدت کوتاهی به دست آورده، حیرت‌انگیز است.» (فرانک کرن – پردرآمدترین مشاور تبلیغاتی اینترنتی در دنیا)

«راهکار‌های درآمدزایی از طریق اپلیکیشن‌ها که در این کتاب آمده‌اند، ساده، موثر و ثابت‌شده هستند. در دنیای اپ تعداد کمی هستند که می‌توانند چنین کتابی بنویسند و چاد، بر اساس موفقیت‌های پی‌درپی‌اش از ابتدا تاکنون، یکی از آن‌هاست.» (آلن جانسون  ناشر اپ، با ۱۸ میلیون دانلود و ۱۱ اپ در برترین‌ها)

کتاب حاضر را انتشارات «سیوا» با حمایت فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا منتشر کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. برای خرید این کتاب از لینک زیر استفاده کنید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌