هیات عالی رتبه شرکت بی. بروان

هیات عالی رتبه شرکت بی. بروان از بیمارستان بازرگانان آن ها 11 دستگاه پمپ تزریق به علاوه معادل 6 ماه مواد و تجهیزات مصرفی این پمپ ها را به بیمارستان اهدا کردند

هیات عالی رتبه شرکت تولید تجهیزات پزشکی بی. براون آلمان که یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی در جهان محسوب می شود؛ از بیمارستان خیریه بازرگانان که تحت مدیریت اتاق تهران است، بازدید کردند. ناصر ریاحی عضو هیات نمایندگان اتاق تهران درباره این بازدید گفت:« هیات عالی رتبه ای از شرکت بی . براون (B. Braun) برای افتتاح دفتر خود به تهران سفر کرده بودند که در جریان این سفر از بیمارستان خیریه بازرگانان هم بازدیدی داشتند و در جریان ارائه خدمات این بیمارستان به بیماران در بخش های مختلف قرار گرفتند.»

ریاحی با اشاره به اینکه شرکت بی. بروان مهم تولید کننده تجهیزات پزشکی در جهان محسوب می شود، گفت:« شرکت بی. براون در کنار تولید تجهیزات پزشکی در 46 کشور دنیا در زمینه بالا بردن بهره وری و اقتصادی کردن مدیریت بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز مشاوره می دهد و در بازدید از بیمارستان بازرگانان قرار شد که این شرکت در این زمینه ها در بیمارستان بازرگانان مشاوره های لازم را ارائه دهد و تفاهم نامه ای در این خصوص بین مدیریت بیمارستان بازرگانان و شرکت بی. براون به امضا برسد.»

او با اشاره به اینکه شرکت بی. براون حدود 125 هزار نوع کالای پزشکی تولید می کند و مهم ترین خریدار تجهیزات پزشکی از این شرکت کشور آمریکا است، گفت:« مسئولان شرکت بی. براون اعلام کردند که خدمات مشاوره های بالا بردن بهره وری در بیمارستان بازرگانان و پیاده سازی مدیریت اقتصادی در این بیمارستان می تواند به عنوان مدلی برای دیگر مراکز درمانی و بیمارستانی کشور ارائه شود.»

این عضو هیات نمایندگان اتاق تهران همچنین گفت:« پس از بازدید هیات عالی رتبه شرکت بی. بروان از بیمارستان بازرگانان آن ها 11 دستگاه پمپ تزریق به علاوه معادل 6 ماه مواد و تجهیزات مصرفی این پمپ ها را به بیمارستان اهدا کردند. علاوه بر این در این دیدار مقرر شد بيمارستان بازرگانان از سال آينده در فهرست گيرندگان مستمر كالاى رايگان شرکت بی.براون قرار گيرد و سال آينده ٤٠ پمپ ديگر به اضافه تجهيزات ديگر به این بيمارستان اهدا شود.»